Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu piasku, ziemi, gruzu, żużlu, żwiru itp., oraz usługi koparkami i koparko-ładowarkami. Nasi pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zagwarantować najwyższa jakość usług

Czytaj dalej..


Serdecznie polecamy nasze usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Zapewniamy bezpieczny transport Państwa ładunku oraz gwarantujemy terminowe dostarczenie towaru.

Czytaj dalej..Transport krajowy i międzynarodowy

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i osób prywatnych, które potrzebują solidnego i sprawdzonego przewoźnika. Dysponujemy bogatą flotą pojazdów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy.


W skład naszej załogi wchodzą jedynie kierowcy z wieloletnim stażem. Pod ich opieką twój ładunek z pewnością będzie bezpieczny. Wieloletnie doświadczenie i miliony przejechanych kilometrów pozwalają nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Jeżeli zależy Ci na wzorowej obsłudze, szybkim terminie realizacji i bezpieczeństwie twojego ładunku to dobrze wybrałeś.

Zajmujemy się transportem dowolnych ładunków na terenie całego kraju, jak również poza granicami Polski. Posiadamy uprawnienia na przewóz odpadów.

Transport międzynarodowy to transport towarów, zarówno do Europy zachodniej, jak i wschodniej. Obsługujemy wszystkie kraje na kontynencie.