Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu piasku, ziemi, gruzu, żużlu, żwiru itp., oraz usługi koparkami i koparko-ładowarkami. Nasi pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zagwarantować najwyższa jakość usług

Czytaj dalej..


Serdecznie polecamy nasze usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Zapewniamy bezpieczny transport Państwa ładunku oraz gwarantujemy terminowe dostarczenie towaru.

Czytaj dalej..Transport materiałów budowlanych

Transportem specjalistycznym materiałów budowlanych zajmujemy się od wielu lat. Ciągle rozbudowujemy naszą flotę pojazdów, aby móc sprostać każdemu zadaniu. Posiadamy sprzęt zdolny do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.


Świadczymy nasze usługi dla klientów indywidualnych, firm budowlanych i innych zleceniodawców. Nasze pojazdy są obecne na wielu budowach w województwie lubelskim. Pracujemy z najlepszymi i ciągle zdobywamy nowe doświadczenie. Sprawdzony sprzęt, odpowiedzialni, doświadczeni kierowcy i lata praktyki to nasze atuty gwarantujące, że zlecone przez Państwa prace zostaną wykonane szybko i solidnie.