Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu piasku, ziemi, gruzu, żużlu, żwiru itp., oraz usługi koparkami i koparko-ładowarkami. Nasi pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zagwarantować najwyższa jakość usług

Czytaj dalej..


Serdecznie polecamy nasze usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Zapewniamy bezpieczny transport Państwa ładunku oraz gwarantujemy terminowe dostarczenie towaru.

Czytaj dalej..Warsztat samochodowy

Posiadamy profesjonalny warsztat mechaniczny w pełni przystosowany do naprawy pojazdów ciężarowych i osobowych. Doświadczeni pracownicy, nowoczesny sprzęt, lata praktyki. Zajmujemy się bieżącymi naprawami, wymianą podstawowych elementów eksploatacyjnych i przeglądami sprawności pojazdów.


Przeprowadzamy kompletne remonty silników, naprawiamy skrzynie biegów w pojazdach ciężarowych i osobowych. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze wywrotek, ciągników siodłowych i innego ciężkiego sprzętu. Szybkość działania, gwarancja wykonania napraw właściwie i skutecznie, profesjonalna obsługa- to cechy naszego warsztatu wyróżniające nas na tle konkurencji. Jesteśmy w stanie naprawić niemal każdy pojazd i sprawić, że będzie jeździł niezawodnie przez długi czas.