Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu piasku, ziemi, gruzu, żużlu, żwiru itp., oraz usługi koparkami i koparko-ładowarkami. Nasi pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zagwarantować najwyższa jakość usług

Czytaj dalej..


Serdecznie polecamy nasze usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Zapewniamy bezpieczny transport Państwa ładunku oraz gwarantujemy terminowe dostarczenie towaru.

Czytaj dalej..Materiały budowlane

W naszej firmie mogą Państwo nabyć materiały budowlane niezbędne na każdej budowie. Oferujemy w korzystnych cenach piasek, ziemię, żwir, różnego rodzaju kruszywa, gruz. Dysponujemy własnym transportem i załadunkiem. Dowieziemy materiały na miejsce szybko i tanio.


Prowadzimy sprzedaż piasku budowlanego, podsypkowego, tynkowego, rzecznego. W naszej bazie materiałów budowlanych znajdą Państwo bogaty wybór żwiru w każdej granulacji, klińca, tłucznia itp. W swojej ofercie posiadamy ziemię i gruz, niezbędne podczas niemal każdej budowy.

Dbamy o wysoką jakość naszych materiałów. Najlepszą rekomendacją dla nas jest grono zadowolonych klientów, którzy stale zaopatrują się w naszej firmie.